Søk
Close this search box.

KONTAKT

Sandnes Tak AS

Bedriftsveien 19

4313 Sandnes

Telefon: 51 60 14 50

Vår telefon er bemannet fra 07:00-11:00 & 12:00-15:00

E-post: post@sandnes-tak.no

Kontaktpersoner

Daglig Leder : Stig Skjervik
Mob : 900 58 204
Epost : stig@sandnes-tak.no

Prosjektleder : Viktor Angell
Mob: 900 77 847
Epost: viktor@sandnes-tak.no

Prosjektleder : Simon Skjervik
Mob: 978 87 071
Epost: Simon@sandnes-tak.no

Prosjektleder : Ronnie Andersen
Mob: 919 13 492
Epost: Ronnie@sandnes-tak.no

Administrasjon: Linn Thomsen 
Mob: 938 71 096
Epost: Linn@sandnes-tak.no

 

Lekkasje?
Eller jobber under 30m2:

Serviceleder : Henry Gerke
Mob: 923 43 904
Epost: henry@sandnes-tak.no

Kontaktskjema

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.