KONTAKT

Daglig Leder : Stig Skjervik
Tlf : 51601454  – Mob : 900 58 204  – Epost : stig@sandnes-tak.no


Driftssjef : Steinar Nordås
Tlf : 51601453  – Mob: 934 98 448 –  Epost : steinar@sandnes-tak.no


Prosjektleder : Marius Lunde Høgåsen
Tlf: 51601457 –  Mob: 907 18 355 –  Epost : marius@sandnes-tak.no


Prosjektleder : Viktor Angell

Tlf: 51601453 – Mob: 900 77 847 –  Epost: viktor@sandnes-tak.no

 

Prosjektleder : Marko Klatt                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Tlf: 51601452 – Mob: 924 46 002 –  Epost: marko@sandnes-tak.no

 

 

 

For henvendelser vedrørende lekkasjer og tekking av småjobber, ta kontakt med serviceavdelingen:

Serviceleder : Kenneth Pettersen
Mob: 913 59 173 – Epost: kenneth@sandnes-tak.no

 

 

Navn

E-post

Melding

captcha

TOP